KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Rekonštrukcia bytu môže mať rôzne podoby. Tento štýlový interiér s industriálnymi prvkami sme navrhli pre mladého kuchára z Čadce. Tento vizuál sme aplikovali v rámci celého interiéru bytu. Použitím rovnakých materiálov a konštrukčných prvkov sa nám podarilo byt zjednotiť do pekného celku.  V kuchyni sme navrhli niekoľko zaujímavých prvkov ako je napr.: antikorová pracovná doska, plechová zástena s nitovaním a policový systém, ktoré sú typické pre industriálny interiér. Obývačku s kuchyňou prepája otvor 120cm, kde boli pôvodne dvojkrídlové dvere. Pôvodná dubová podlaha kladená do stromčeka potrebovala len zrenovovať a veľmi sa nám hodila do industriálneho konceptu, ako aj sklobetónový svetlík, ktorý vznikol v pôvodnom dverovom otvore medzi obývačkou a chodbou. Svetlík je teraz  estetickým, ale aj praktickým prvkom oboch priestorov. Jemnou zmenou dispozície sa nám podarilo z mini kúpeľne spraviť luxusne veľkú kúpeľňu, čo v klasickom paneláku nie je bežné.

Neutrálna a nadčasová farebnosť bytu je ladená v kontrastoch čiernej sivej a odtieňoch hnedej. Celý interiér je vyrobený na mieru.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Čadca

58m2

4

Štúdia

12 / 2015

Bytový dizajn Čadca - Žarec I

Bytový dizajn Čadca - Žarec I
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov