KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Zákazník nás oslovil s požiadavkou, aby sme mu navrhli interiér prepojených miestnosti obývačky a kuchyne, kúpeľňu. V tejto novostavbe bola hlavná dispozícia interiéru už vopred určená, kde sme mohli hýbať len s usporiadaním nábytku do jednotného a funkčného celku.

 

Obdĺžnikový tvar obývačky a kuchyne opticky delil krb, ktorý bol navrhnutý tak, aby jeho atmosféru bolo cítiť z oboch častí priestoru.

Požiadavky na návrh interiéru zo strany zákazníka boli funkčnosť, estetickosť a útulnosť, čo sme maximálne z priestoru vyťažili.

 

Celková farebnosť návrhu interiéru bola v hnedých odtieňoch, ktoré pôsobia teplo a útulne. Vhodným a príjemným materiálom na zútulnenie priestoru je drevo, ktoré sme použili na podlahu a nábytok. Nábytkom na mieru sme docielili materiálovú prepojenosť interiéru.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Čierne pri Čadci

61m2

3

Štúdia

06 / 2011

Návrh interiéru RD Čierne

Návrh interiéru rodinného domu v Čiernom
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov