KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Krásny projekt interiéru domu posadený v krásnom prostredí na kopci pri lese ponúka nevšedné bývanie. S klientom sme hneď našli spoločnú reč v dizajne a v použití prírodných materiáloch ako je kameň a drevo, ktoré sme navrhli v každej miestnosti. Dom bol naprojektovaný s veľkými oknami, ktoré ponúkajú množstvo denného svetla a neuveriteľné pohľady na okolitú krajinu.

 

Interiér sme navrhli jednoducho a funkčne s dôrazom na prírodné materiály, ktoré dokonale zapadajú do lokality, v ktorej dom stojí. Dom má navrhnuté 3 podlažia, s rozdelením dennej, nočnej a relaxačnej zóny. Jednotlivé poschodia ( zóny ) sú prepojené krásnym reprezentatívnym schodišťom.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Považská Bystrica

233 m2

12

Štúdia

06 / 2012

Interiérový dizajn vily Považská Bystrica

Interiérový dizajn vily v Považskej Bystici
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov