KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Tento projekt novostavby prišiel v podobe plánov v dostatočnom časovom predstihu. Dispozícia domu bola navrhnutá v moderných a nadčasových líniach, preto projekt nepotreboval skoro žiadne zmeny v deliacich priečkach. Malé úpravy v interiéry boli len "mejkapom", ktorý pomohol čistejšej línii kuchynskej linky. Hlavným výrazovým prvkom interiéru sú veľké sklenené steny s výhľadom do záhrady. Presvetlený interiér sme navrhli v zemitých farbách, použili sme prírodné materiály a textilné poťahy a doplnky na celkový útulný vzhľad interiéru. Kamenný obklad je prvkom, ktorý sa potiahol z fasády, čo nám prepojilo interiér s exteriérom. Interiér má veľkorysí priestor, preto aj pri použití veľkých kusov nábytku interiér pôsobí vzdušne. Sklené plochy v interiéry sú navrhnuté ako posuvné deliace steny alebo pevná sklenená stena s potlačou na schodisku, ktorá prechádza podlažiami až po galériu. Tieto sklenené prvky dodávajú interiéru nadčasovosť a luxusný vzhľad.

 

V projekte sme navrhovali interiér kuchyne, obývačky s jedálňou, vstup a chodbu so schodiskom s celkovou rozlohou 113m2.

 

 

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Žilina - Rosina

113m2

4

Štúdia

06 / 2016

Interiérový dizajn vily v Žiline

Interiérový design Žilina
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov