KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

Návrh bytu Čadca

Návrh bytu Čadca

Tento byt sme navrhli v minimalistickom dizajne. Klient na začiatku projektu ešte nevedel či dá byt do prenájmu alebo sa doň nasťahuje. Z toho dôvodu sme volili jednoduchý a minimalistický vzhľad interiéru, ktorý sa dá pekne doladiť doplnkami. V návrhu tohto  bytu sme volili minimálne množstvo materiálov a farieb čím sme vytvorili priestor pre "doplnkovú realizáciu" obyvateľa bytu.

 

 Interiér je navrhnutý v našich obľúbených a nadčasových farebných kombináciach bielej, sivej a hnedej. Takáto neutrálna farebnosť interiéru je nadčasová zaležitosť, ktorú sme  aplikovali na steny, podlahu a väčšie nábytkové zostavy. Doplnkové farby na oživenie interiéru sa dajú použiť na doplnky ako sú koberce, vankúše, textílie, vázičky alebo kvetiny. Nábytkom na mieru sme materiálovo a farebne zjednotili celý interiér.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Čadca

96m2

4

Štúdia

07 / 2011

Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov