KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Moderný rodinný dom si vyžadoval nadčasový návrh interiéru. Klient nás oslovil o návrh interiéru celého domu. Priestory boli veľké a svetlé, klient sa ozval ešte v predstihu, keď stavba bola len v hrubom stave a neboli hotové žiadne inštalácie, ktoré často-krát komplikujú navrhovanie interiéru, ak sú zle umiestnené alebo ich musíme premiestňovať, čo si vyžaduje navyše ďalšie financie.

 

Klient mal predstavu moderného, ale zároveň útulného bývania, preto sme celý interiér navrhli v prírodných odtieňoch v kombinácii modernej sivej. Cez veľké okná bol dostatočný prísun denného svetla a navyše ponúkali krásny výhľad do záhrady. Na oknách boli exteriérové žalúzie, preto sme v návrhu interiéru nepoužili žiadne závesy okrem spálne. Steny v interiéri boli v bielej farbe a nechali vyniknúť použitým materiálom. Celý návrh interiéru pôsobí moderne a útulne.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Žiar  nad Hronom

98m2

8

Štúdia

02 / 2011

Návrh interiéru Žiar nad Hronom

Návrh interiéru v Žiari nad Hronom
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov