KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Táto novostavba mala interiér jasne a zrozumiteľne rozložený už v projekte a neboli potrebné žiadne dispozičné úpravy. Priestor s veľkými oknami ponúka výhľady do záhrady a presvetľuje celý interiér.  Dizajn sme volili v nadčasovej bielo-sivej farebnej kombinácii a dreva, ktoré priestor zútulňuje. Nábytok sme navrhli v čistých a jednoduchých líniách, tak aby prepojený interiér obývačky a kuchyne tvoril jeden celok. Nábytok na mieru umožňuje materiálové prepojenie priestoru a maximálne využitie interiéru, ktoré kúpou nábytku nikdy nedosiahnete.

 

V tomto projekte sme navrhovali prepojený interiér kuchyne s obývačkou s rozlohou 58m2. Veľkolepý priestor pôsobí vzdušne a spĺňa všetky funkčné požiadavky. Minimalistická farebnosť interiéru ponúka obyvateľom ich vlastné farebné doladenie interiéru doplnkami, ktoré sa dajú obmieňať.

 

 

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Žilina - Rosina

58m2

2

Štúdia

10 / 2015

Interiérový dizajn Žilina - Rosina I

Interiérový dizajn Žilina-Rosina
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov