NÁVRHY INTERIÉROV

DIZAJNE svojim klientom okrem návrhu interiéru poskytuje službu realizácie nábytku na mieru. Našou výhodu je, že máme vlastnú výrobu nábytku na mieru, a to čo si navrhneme, tak si aj vyrobíme. Od návrhu interiéru po realizáciu nábytku stojí pri vašom projekte dizajnér a dohliada na to aby všetko dopadlo podľa predstáv. Návrh je vízia, ktorú treba zhmotniť a pri každej realizácii treba riešiť veľa problémov, ktorým sa môžete vyhnúť ak si necháte spraviť návrh interiéru spolu s výrobou nábytku od DIZAJNE. Ak potrebujete ďalšie informácie pozrite si náš instagram dizajne, kde pravidelne prispievame. Sledujte nás a dostávajte pravidelné informácie z našej výroby alebo sledujte naše nové návrhy interiérov ako inšpiráciu.

Návrh interiéru obývačky

NÁVRH POZOSTÁVA:

Návrhu interiéru obsahuje tieto dve úrovne spracovania:

1. ŠTÚDIA ( Dispozičné riešenie + vizualizácie interiéru )

Štúdia je dispozičný návrh s 3D vizualizáciami je to komplexný vizuálny návrh interiéru. Návrhy bytov, domov alebo komerčných priestorov sa začínajú vždy štúdiou. Návrh interiéru okrem vizualizácii obsahuje aj zoznam materiálov, produktov, nábytku z obchodov, svietidiel spolu s web-linkami alebo kontaktmi na dodávateľov, kde si ich môžete kúpiť. V prípade záujmu Vám vieme posunúť kontakty na remeselníkov / dodávateľov, ktorí Vám pomôžu s realizáciou návrhu. Dodávku a montáž nábytku na mieru Vám zabezpečí DIZAJNE prostredníctvom vlastnej výroby.

2. PROJEKT ( Technická dokumentácia )

Projekt je technická dokumentácia a je nadstavbou pre štúdiu ( hotový interiérový návrh ). Podľa vašej potreby vypracujeme výkresy rôzneho typu, ktoré Vám pomôžu pri realizácii interiéru alebo pri naceňovaní tovaru a služieb. Zakreslenie nábytku na mieru, schému elektriny a osvetlenia, vodoinštalácia, kladačský plán, výkresy stavebných úprav, výkresy búracích prác alebo iné potrebné výkresy Vám vieme naceniť a vyhotoviť podľa návrhu, ktorý ste si u nás nechali spraviť.

Návrh interiéru kuchyne

TYPY INTERIÉROV

Komplexný alebo čiastočný 3D návrh interiéru:

1. Návrh interiéru bytu alebo domu ( novostavby a rekonštrukcie ).

2. Interiér drevenice alebo chaty ( kompletné drevostavby alebo kombinované stavby ).

3. Návrh komerčných priestorov ( obchody, reštaurácie, zubné ambulancie… ).

Menšie jednoizbové návrhy:

1. Návrh kuchyne

2. Návrh obývačky

3. Návrh detskej izby

4. Dizajn spálne

5. Luxusné kúpeľne

6. Iné návrhy izieb podľa dohody

Návrh interiéru detskej izby

NAVRHOVANIE INTERIÉRU - POSTUP

Pred samotným návrhom si potrebujeme pripraviť podklady. Po odsúhlasení cenovej ponuky si dohodneme s klientom obhliadku alebo stretnutie u nás v kancelárii aby sme sa bližšie porozprávali o interiéry. Ak sme na mieste stavby tak si priestor nafotíme a urobíme merania potrebné k návrhu. Takto získané podklady si spracujeme v programe a vytvoríme 2D dispozičné riešenie podľa základných informácii od klienta. Navrhnuté dispozície si s klientom prekonzultujeme a upravíme, čo bude treba a vytvoríme finálnu dispozíciu, z ktorej sa ďalej vypracuje 3D návrh v podobe fotorealistických vizualizácii, ktoré sa konzultujú a upravujú do finálnej podoby. Ak je návrh interiéru hotový odovzdá sa klientovi.

Technická dokumentácia je nadstavba k návrhu a je potrebná k realizácii interiéru, klientom pripravujeme rôznu technickú dokumentáciu na realizačné účely alebo k vytvoreniu cenovej ponuky. Rekonštrukcie interiérov si vyžadujú viac technickej dokumentácie naopak novostavby menej. Návrh interiéru spolu s technickou dokumentáciou sa odovzdá klientovi v elektronickej podobe.

ŠTÚDIA ( Návrh interiéru ):

1. Obhliadka - 1. stretnutie ( zameranie, nafotenie priestorov, konzultácia ) na mieste alebo u nás v kancelárii.

2. Spracovanie podkladov do elektronickej podoby v dizajnérskych programoch ( zakreslenie pôvodného stavu ).

3. Návrh dispozície ( rozloženie nábytku v priestore, úprava priečok ).

4. Vytvorenie 3D vizualizácii ( farebné a materiálové zladenie interiéru, osvetlenie interiéru ).

5. Konzultácie návrhu u nás v kancelárii alebo telefonicky, online.

6. Výpis materiálov, produktov z obchodov, web linky na navrhnuté produkty, kontakty na dodávateľov / realizátorov.

7. Odovzdanie návrhu

PROJEKT ( Technická dokumentácia ):

1.Technická dokumentácia stolárskych výrobkov ( Tým, že máme vlastnú výrobu tak tieto výkresy klient väčšinou nepotrebuje ).

2. Výkres elektriky a osvetlenia ( základný výkres elektriky pre určenie pozícii zásuviek, vypínačov a osvetlenia ).

3. Výkres vody a odpadov ( pozícia vody a odpadov pre kúpeľne ).

4. Kladačský plán ( výkres pre pokladku a výmeru obkladov a dlažieb ).

5. Výkres SDK konštrukcií a detailov.

6. Výkres búracích a stavebných prác ( búranie a murovanie nových priečok ).

7. Iné výkresy k realizácii podľa potrieb klienta.

Návrh interiéru kúpeľne

CHCEM NÁVRH AKO POSTUPOVAŤ

Pošlite nám podklady k nezáväznej cenovej ponuke cez kontaktný formulár alebo cez email: dizajne@gmail.com. Tieto údaje potrebujeme na vyhotovenie cenovej ponuky:

1. Pôdorys nehnuteľnosti a m2 podlahovej plochy.

2. Zoznam miestnosti, ktoré si chcete dať navrhnúť ( kuchyňa, obývačka, kancelária, reštaurácia... ).

3. Fotografie priestoru ( aktuálny stav 2-3 fotky ).

4. Stručný popis ( či ide o novostavbu, rekonštrukciu, komerčný priestor...).

5. Lokalita ( mesto / obec ), kde sa priestory nachádzajú.

6. Vaše údaje ( meno, tel. kontakt, email ).

Ak by sme mali ešte nejaké otázky budeme Vás kontaktovať emailom alebo tel. do 24hod.

 

NÁVRH INTERIÉRU CENA

K cene za návrh interiéru sa pristupuje individuálne podľa požiadaviek klienta. Ak chcete dobrú cenovú ponuku potrebujeme vedieť viac informácii o vašom projekte. Najlepšie ak je k dispozícii pôdorys. Pýtame sa aj na miestnosti, ktoré sa idú navrhovať. Pomôže aj foto ( 2-3 fotky ) aktuálneho stavu. Aký typ interiéru sa ide navrhovať ( obytný, komerčný, chata, zrub, ambulancia, podkrovie, novostavba, rekonštrukcia, otvorený priestor, ktorý treba nadeliť priečkami...) Na základe týchto podkladov vám vieme vypracovať presnú cenovú ponuku za návrh interiéru.

Návrh interiéru cena za m2 alebo cena za izbu:

1. ŠTÚDIA - 30€/m2 alebo 360€ / miestnosť s plochou 12 - 20m2

2. PROJEKT - Technická dokumentácia sa naceňuje individuálne podľa rozsahu.

Uvedené ceny sú len orientačné a v prípade záujmu o návrh interiéru sa treba informovať cez náš kontaktný formulár. Neváhajte a oslovte nás o nezáväznú cenovú ponuku za návrh interiéru.

 

BYTOVÝ ARCHITEKT CENA ZA KONZULTÁCIE

Po dokončení návrhu interiéru Vám vypracujeme cenovú ponuku na výrobu nábytku na mieru. Výhodou je, že aj vo výrobe máme dizajnéra, ktorý sa stará o to aby sa všetko realizovalo podľa návrhu. Ak sa stane, že treba niečo upraviť tak ste v dobrých rukách a môžete sa spoľahnúť, že všetko dobre dopadne. Výrobou nábytku cez našu dielňu sa vyhnete problémom, ktoré by ste inak museli riešiť sami alebo by ste si museli objednať platené konzultácie interiérového dizajnéra / bytového architekta. Na ostatné oblasti realizácie Vám vieme dodať kontakty na našich overených realizátorov alebo dodávateľov.

Ak by ste potrebovali pomoc bytového architekta počas realizácie interiéru, vieme Vám byť k dispozícii formou konzultácii ( na stavbe, v obchodoch, telefonické konzultácie alebo konzultácie u nás v kancelárii ).

Bytový architekt cenník konzultácií:

Uvedené ceny sú len orientačné a v prípade záujmu o konzultácie sa treba informovať a dohodnúť vopred.

1. Konzultácie v obchodoch 30€/hod ( výber nábytku, doplnkov, osvetlenia, materiálov ).

2. Konzultácie na stavbe 30€/hod.

3. Telefonické konzultácie 5€/10 min.

4. Konzultácia realizácie u nás v kancelárii 15€/30 min.

5. Cestovné náklady 0,50€/km ( náklady spojené s presunom na miesto konzultácie ).

 

KOĽKO TRVAJÚ NÁVRHY INTERIÉRU

Interiérový návrh od bytového architekta / dizajnéra je robený na mieru pre konkrétneho klienta, a preto je časovo náročnejší. Ak Vám záleží na vzhľade interiéru je potrebné do návrhu investovať svoj čas. Dĺžka trvania návrhu interiéru záleží od veľkosti projektu. Termín, kedy sa pustíme do návrhu vášho interiéru sa rôzni a záleží hlavne od našej vyťaženosti v danom období. Treba počítať, že k návrhu vášho interiéru sa dostaneme za 4 - 12 týždňov od odsuhlasenia cenovej ponuky. Preto doporučujem návrh interiéru plánovať vopred aby ste sa vyhli časovej tiesni a všetko stihli ako potrebujete. Nižšie je hrubý časový odhad ako prebieha návrhu interiéru od obhliadky po odovzdanie návrhu o veľkosti 4 izieb, ak ide všetko plynule a nič sa nekomplikuje:

ŠTÚDIA ( dispozícia, 3D vizualizácie ) trvanie interiérového návrhu:

1. Obhliadka - 1. stretnutie - 1 týždeň.

2. Spracovanie podkladov v dizajnérskych programoch - 1 týždeň.

3. Návrh dispozičného riešenia - 1 týždeň.

4. Návrh interiéru - 3D vizualizácie - 1 týždeň.

5. 1. konzultácia návrhu - 1. týždeň.

6. 2. konzultácia návrhu - 1. týždeň.

7. Odovzdanie návrhu- 1. týždeň.

PROJEKT ( Technická dokumentácia ) vyhotovenie výkresovej dokumentácie:

1. Kreslenie technickej dokumentácie - 1 týždeň.

Celkové trvanie návrhu interiéru s technickou dokumentáciou o veľkosti 8 izieb je zhruba 8 týždňov.

 

ZARIADENIE INTERIÉRU

Po odovzdaní interiérového návrhu klientovi, to u nás nekončí. DIZAJNE Vám na základe návrhu vypracuje cenovú ponuku na realizácia nábytku na mieru. Klient má ďalej k dispozícii aj platenú službu konzultácii od bytového architekta / dizajnéra, ktoré môže využiť v prípade ak potrebuje poradiť. Cenník konzultácií bytového architekta / dizajnéra je uvedený vyššie. Viac informácii ako funguje toto poradenstvo konzultujeme s klientom už počas návrhu a potom sa klient rozhodne, čo všetko od nás potrebuje.

Ak by ste mali nejaké ďalšie otázky napíšte nám cez kontaktný formulár, email dizajne@gmail.com alebo volajte na 0907 657 219.

Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu. S pozdravom tím DIZAJNE.

Kontaktujte nás

Chcem návrh interiéru

Cenová ponuka