KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

Bytový design Žilina - Hliny

Bytový design Žilina - Hliny

Za úlohu sme dostali navrhnúť štvorizbový byt o rozlohe 89m2 v pôvodnom stave. Klient potreboval okrem dizajnu interiéru vyriešiť aj samotnú dispozíciu bytu, ktorá v pôvodnej verzii nebola vyhovujúca. Chceli sme sa vyhnúť náročným prestavbám spojených napríklad  s rezaním otvorov do panelov. Vyžadovalo by to nemalú investíciu, preto sme navrhli jednoduchšie dispozičné riešenie, ktoré vylepšilo celkovú funkciu bytu a tým splnilo svoj účel.

 

Do bytu sme navrhli všetok nábytok na mieru, aby sme čo najlepšie využili priestor a dosiahli farebné a materiálové prepojenie priestorov. Byt sme presvetlili pomocou LED svetelných zdrojov, ktoré sú energetický úsporným riešením a dodajú bytu nevšedný vzhľad.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Žilina

89m2

7

Štúdia

09 / 2015

Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov