KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

Bytový dizajn Pezinok

Bytový dizajn Pezinok

O návrh interiéru nás požiadal starší pár z Pezinka aby sme im pomohli s bytom v novostavbe. Majitelia zrealizovali pár stavebných úprav ešte skôr ako nás oslovili, čo sme museli skorigovať, našťastie sa to v tomto prípade ešte dalo zrealizovať.

Novostavba bola postavená ako železobetónový skelet, kde boli priznané betónové preklady, ktoré niesu veľmi estetické. Sadrokartónom sme zakryli tieto preklady a využili to na doplnkové osvetlenie, zjemnili sme tak celkový vzhľad interiéru. Dizajn bytu sme robili v konzervatívnom prevedení v jemných odtieňoch. Tlmenú, zemitú farebnosť sme oživili oranžovou v niekoľkých interiérových prvkoch.

 

Celková farebnosť mala pôsobiť teplo a útulne, čo sa nám v tomto interiéry podarilo, aj pri použití bieleho lesku na nábytku. Otvorený priestor interiéru sme zjednotili farebne, prepojením materiálov, osvetlenia a nábytkom na mieru. Interiér pôsobí ako harmonický celok.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Pezinok

97m2

5

Štúdia

09 / 2015

Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov