KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

Bytový design Žilina

Bytový dizajn Žilina - Tri Star

Klient ná oslovil s návrhom 2-izbového bytu v novostavbe. Byt bol v stave holobytu bez podláh dverí a obkladov, čo nám umožnilo razantné zmeny, ktoré si byt vyžadoval. Jedným z nešťastných prvkom stavby bol pilier umiestnený v strede kuchynského a obývacieho priestoru. Najskôr pri obhliadke sme tento "hendikep" brali ako prekážku, ale pri návrhu sme ho využili vo svoj prospech. Pilierom sme rozdelili otvorený priestor na obývačku a kuchyňu.

 

Interiér je navrhnutý v sivobielej kombinácii, čo bola jasná voľba klienta. Túto farebnú kombináciu sme oživili cyklaménovou farbou. V interiéry je všetok nábytok navrhnutý na mieru, čo nám umožnilo ideálne rozloženie odkladacieho priestoru, materiálové a farebné prepojenie interiéru bytu.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Žilina

58m2

6

Štúdia

08 / 2015

Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov