KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

Bytový design

Bytový dizajn

Novostavby a rekonštrukcie starých bytov

V sekcii "Bytový dizajn" sa venujeme návrhom interiérov bytov. Či už ide o novostavbu alebo rekonštrukciu starého bytu, pomôžeme vám s farebným a materiálovým riešením, návrhom osvetlenia. Poradíme vám ako vylepšiť dispozíciu v novostavbách alebo pri rekonštrukcii starého bytu. Vyriešime vám problém s úložným priestorom návrhom nábytku na mieru, tak aby mal byt peknú líniu a nepôsobil prepchato, ale elegantné a vzdušné. Navrhneme vám  rôzne okruhy osvetlenia, ktoré oceníte pri využívaní interiéru.

 

Bytového dizajnéra je dobre  zavolať ešte skôr, ako sa sami pustíte do akéhokoľvek  zariaďovania. Bytový dizajnér vám vie poradiť s dispozíciou bytu, materiálmi a farebnosťou, osvetlením, ako ho čo najlepšie využiť a zariadiť v jednotnom duchu aby pôsobil ako celok. Ak sa začnú riešiť otázky interiéru bytu v predstihu, vyhnete sa zbytočným komplikáciám.  Ak potrebujete pomoc pri bytovom dizajne, pozrite si naše návrhy a riešenia.

Návrh interiéru Turzovka

Návrh interiéru bytu v Turzovke

Dvojizbový byt s nádychom škandinávskeho dizajnu sme navrhovali  v meste Turzovka na Kysuciach. Byt bol situovaný v klasickom paneláku. Byt bol v pôvodnom stave a prešiel kompletnou rekonštrukciou.  Klient  sa rozhodol osloviť niekoho, kto mu pomôže...

Bytový dizajn Žilina

Dizajn dvojizbového bytu Žilina - Veľká Okružná

Dvojizbový byt na Veľkej Okružnej v Žiline sme navrhovali ako developérsky projekt. Išlo o štúdiu, kde návrh nebol šitý nikomu konkrétnemu, preto sme si dovolili použiť nie bežné farebné kombinácie a materiály ako je obklad v imitácii hrdzavého plechu...

Návrh bytu Žilina

Návrh bytu Žilina - Amfiteáter

V tomto projekte vám chceme predstaviť veľkometrážny byt na trinástom poschodí výškovej budovy v Žiline na Bôriku. Budovu Žilinčania poznajú aj ako Amfiteáter. Byt je orientovaný na severovýchod s krásnym výhľadom na park.

Bytový dizajn Žilina

Bytový dizajn Žilina - Hôrky I

Panorama Living je projekt  troch 4-bytových objektov  s krásnym výhľadom v obci Hôrky pri Žiline. Developér nás oslovil aby sme mu navrhli interiér a pomohli mu vyriešiť dispozície bytov. Klient si len zariadi byt a môže sa nasťahovať bez zbytočných stavebných úprav.

Bytový design Čadca - Žarec I

Bytový dizajn Čadca - Žarec I

Rekonštrukcia bytu môže mať rôzne podoby. Tento štýlový interiér s industriálnymi prvkami sme navrhli pre mladého kuchára z Čadce. Tento vizuál sme aplikovali v rámci celého interiéru bytu použitím rovnakých materiálov a konštrukčných prvkov.

Bytový design Bratislava - staré mesto

Bytový dizajn Bratislava - staré mesto

Tento interiér bol pre nás zaujímavý tým, že časť interiéru bola navrhnutá v provens štýle. Byt sa nachádzal v starom meste v bytovom dome s vysokými stropmi. Klient mal jasnú predstavu o štýle, v ktorom by mal byť interiér navrhnutý, my sme mu pomohli jeho predstavy naplniť.

Bytový design Kysucké Nové Mesto

Bytový dizajn Kysucké Nové Mesto

Klient potreboval vyriešiť 2 izby. Spálňa bola príliš malá a detská izba zle dispozične riešená. Izby mali spolu len 21m2. Museli sme šetriť s každým miestom, a preto sme všetok nábytok navrhli na mieru.

Bytový design Pezinok

Bytový dizajn Pezinok

O návrh interiéru nás požiadal starší pár z Pezinka aby sme im pomohli s bytom v novostavbe. Majitelia zrealizovali pár stavebných úprav ešte skôr ako nás oslovili, čo sme museli skorigovať, našťastie sa to v tomto prípade ešte dalo zrealizovať.

Bytový design Žilina-Hliny

Bytový design Žilina - Hliny

Za úlohu sme dostali navrhnúť štvorizbový byt o rozlohe 89m2 v pôvodnom stave. Klient potreboval okrem dizajnu interiéru vyriešiť aj samotnú dispozíciu bytu, ktorá v pôvodnej verzii nebola vyhovujúca.

Bytový design Žilina - Tri Star

Bytový dizajn Žilina II

Pilier v strede miestnosti vám niekedy dokáže znehodnotiť celkový dizajn interiéru. My sme túto jeho "vadu" využili v  náš prospech a použili ho ako dominantný prvok. Moderný sivo-biely interiér doprevádza oranžovo-cyklamenová farebnosť.

Bytový design Čadca - Martinkov potok

Bytový dizajn Čadca

Tento byt sme navrhli v minimalistickom dizajne. Klient na začiatku projektu ešte nevedel či dá byt do prenájmu alebo sa doň nasťahuje. Z toho dôvodu sme volili jednoduchý a minimalistický vzhľad interiéru, ktorý sa dá pekne doladiť doplnkami.

Bytový design Žilina - Solinky

Bytový dizajn Žilina

Klasický panelákový byt, kde pôvodná dispozícia nevyhovovala dnešným požiadavkám moderného bytu. Prvou úlohou bolo navrhnúť nové dispozičné riešenie, ktoré vylepší celkovú funkčnosť bytu.

Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov