KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Žilina - Rosina

61m2

3

Štúdia

11 / 2015

Interiérový design Žilina - Rosina II

Interiérový design Žilina-Rosina II

Otvorený priestor kuchyne a obývačky sme navrhli ako jeden celok vďaka nábytku na mieru a použitých materiálov. Minimalistická sivobiela farebnosť, používanie lesklých a matných materiálov dodávajú interiéru cool vzhľad. Textil na nábytku a doplnkoch svojim mäkkým vzhľadom kontrastujú a zároveň zútulnia interiér. Priestor obývačky a kuchyne je dostatočne presvetlený denným svetlom cez veľké hliníkové okná. Do krbu sa prikladá zo zadu z technickej miestnosti, čo zamedzí tvorbe nečistôt z dreva a dymu v interiéry. Drevo v nike slúži len ako dekorácia. Luxusne veľká a luxusne vyzerajúca kúpeľňa v teplých hnedých odtieňoch sa nachádza na poschodí rodinného domu. Kúpeľne v rodinných domoch obyčajne disponujú  s väčším priestorom, kde sa dizajn a funkcia navzájom dopĺňajú.

 

V tomto projekte sme navrhovali prepojený interiér kuchyne s obývačkou s rozlohou 47m2 a kúpeľňu 14m2. Presvetlený,  vzdušný priestor spĺňa všetky funkčné požiadavky. Minimalistická farebnosť interiéru dovoľuje obyvateľom farebné obmeny interiéru.

 

 

Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov