KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Predošlý dizajn baru bol dosť neatraktívny materiálovo aj farebne, priestor bol dosť tmavý a svojim imidžom skôr odstrašoval hostí ako by ich pozýval dnu. Noví majitelia sa rozhodli zmeniť celý imidž svojmu koktail baru, a preto oslovili nás aby sme im spravili návrh, ktorý by cely priestor zútulnil a presvetlil tak aby sa v ňom hostia cítili dobre.

 

Názov baru „Malibu“ bola téma, ktorej sme sa mohli držať, a aj preto sme vytvorili dizajn interiéru trochu v exotickom duchu a v zlato-hnedých odtieňoch. Tým, že bar je dosť dlhý a jediné okná, ktoré koktail bar má sú zo severno-západnej strany, denného a slnečného svetla je veľmi málo a to hlavne v zadnej časti priestoru, preto sme ako doplnkové osvetlenie vymysleli zaujímavú štruktúru bublín, ktorá sa tiahne po najdlhšej stene a osvetľuje priestor okolo boxového sedenia.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Kysucké Nové Mesto

90 m2

2

Štúdia

07 / 2012

Interiérový dizajn koktejl baru

Interiérový dizajn baru
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov