KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Tento projekt sme začali navrhovať ešte skôr ako sa začalo stavať. Išlo o developerský projekt rodinných domov v radovej zástavbe, ktorého dispozícia nebola veľmi dobre riešená a nespĺňala požiadavky klienta. Tento rodinný dom bol dvojpodlažný vsadený do svahu. Prvé podlažie tvoril vstup do domu, pracovňa, kúpeľňa s wellness, technická miestnosť a garáž. Betónovým schodiskom obloženým drevom sa dostaneme na 2. podlažie, v ktorom sa nachádza hlavná otvorená časť kuchyne s obývačkou a chodbou, spálňa, dve izby, šatník a spoločná kúpeľňa. Naša navrhnutá dispozícia pomohla k lepšiemu využitiu priestoru a hlavne bola navrhnutá požiadavkám klienta. Interiér sme navrhli v nadčasovej sivo-hnedej farebnej kombinácii.

 

V tomto projekte sme navrhovali prepojený interiér kuchyne s obývačkou, 2 kúpeľne, vstup so schodiskom a chodbou, pracovňu a spálňu s celkovou rozlohou 130m2.

 

 

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Žilina - Vlčince

130m2

7

Štúdia

01 / 2016

Interiérový dizajn Žilina - Vlčince

Interiérový dizajn Žilina
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov