KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Požiadavky na interiérový návrh kuchyne a obývačky boli od investora zadefinované presne. Interiér ma pôsobiť vzdušne, útulne a teplo. Pre splnenie týchto požiadavok sme volili hnedo-žltú farebnú kombináciu a dispozíciu priestoru sme navrhli tak, aby splnila všetky funkčné nároky moderného interiéru.

 

Holobyt bol  nachystaný na sťahovanie nábytku, ktoré sa už spätne nedali upraviť lebo by to stálo väčšie investície. Preto sme sa snažili týmto problémom vyhnúť vhodným dizajnom kuchynskej linky. Kuchyňa si vyžiadala kompromis estetiky a funkcie, ktoré sa nám celkom podarilo zladiť. Interiér je presvetlený, vzdušný a teplé farebné odtiene ho prijemne zútulnili, čím sa nám podarilo splniť všetky hlavné požiadavky interiérového návrhu.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Partizánske

34 m2

2

Štúdia

07 / 2012

Interiérový návrh rd Partizánske

Interiérový návrh
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov