KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

Návrh bytu

Návrh bytu Žilina 66m2

Klasický panelákový byt, kde pôvodná dispozícia nevyhovovala dnešným požiadavkám moderného bývania. Prvou úlohou bolo navrhnúť nové dispozičné riešenie, ktoré vylepší funkčnosť bytu. Niektoré miestnosti sme museli prehodiť medzi sebou a vyrezať nové otvory do panelov a staré zamurovať. Celý dizajn bytu sa odohráva na ploche 66m2, čo je pre trojizbový byt trochu málo, miestami sme museli počítať milimetre a dizajn podriadiť funkcii. Napriek tomu z toho vyšiel pekný moderný byt.

 

Výrobou nábytku na mieru sme dosiahli farebné a materiálové prepojenie miestnosti s množstvom úložného miesta, tak aby byt pôsobil svetlým a vzdušným dojmom. Hlavný dizajn bytu je v tlmených tónoch bielej, hnedej a sivej farbe a na oživenie sme použili limetkovú zelenú.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Žilina

66m2

6

Štúdia

07 / 2012

Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov