KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

Návrh bytu Žilina

Návrh bytu Žilina - Amfiteáter

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Žilina

150m2

9

Štúdia

07 / 2016

V tomto projekte vám chceme predstaviť veľkometrážny byt vo výškovej budove v Žiline na Bôriku. Budovu Žilinčania poznajú aj ako Amfiteáter. Celý byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, posúvali sme priečky, rozvody, dávali sme sadrokartónové podhľady, menili sa kúpeľne a wc, ktoré boli v štandarde, podlahy, nové stierky na stenách... Byt je orientovaný na severovýchod s krásnym výhľadom na park. Slnka si tento byt veľmi neužije, ale veľké okná a vyššie poschodie ho dostatočné presvetľujú. Vzhľadom na to, že byt nemá klimatizáciu, takáto orientácia je v letných mesiacoch len výhodou. Celý byt je ladený v rovnakom materiálovom a farebnom prevedení a vytvára kompaktný a premyslený celok. Na nábytok sme použili nesmrteľnú bielu v kombinácií s dýhou. Podlaha z dubových dosiek  spolu s teplou farbou tehlového obkladu dodá priestoru útulnosť. Kombináciu materiálov a farieb sme volili tak, aby v interiéry nič nekričalo, ale zároveň aby nepôsobil nudne.  Nábytok v interiéry je navrhnutý na mieru.

 

Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov