KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Návrh interiéru drevenice bol atypický a zaujímavý projekt, klient nás oslovil s požiadavkou o zariadenie interiéru drevenice hlavných priestorov ako je kuchyňa, obývačka a vínna pivnica. Išlo o víkendovú chatu, ktorá sa mala líšiť od každodenného bývania. Už len tým, že celá stavba bola postavená z dreva v goralskom štýle a vsadená do krásneho prostredia a poskytovala úžasnú atmosféru, ktorú sme chceli naplno využiť.

 

Celý interiér drevenice bol z prírodných materiálov: drevo, kameň, textil, ktoré v takej miere v bežnom obytnom priestore nenájdete. Materiálovo sme prepojili interiér drevenice s exteriérom a vytvorili sme tak pekné víkendové miesto na relax. Vinná pivnica s krbom a veľkým dubovým stolom vytvárajú príjemnú pohodu.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Oščadnica

48m2

2

Štúdia

03 / 2010

Návrh interiéru drevenice v Oščadnici

Návrh interiéru drevenice v Oščadnici
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov