KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Návrh interiéru drevenice je pekným spestrením práce pre interiérového dizajnéra. Na takýto interiér sa musíte pozerať úplne z iného uhla pohľadu ako pri dizajne bežných obytných priestorov. Zmyslom tohto interiéru je odlíšiť sa od dnešných moderných a  jednotvárnych priestorov, preto ho treba zariadiť inak - tradične. V tomto projekte sme navrhovali otvorený priestor obývačky s jedálňou, kuchyňu a predsieň. Všetko sme ladili do svetlých farieb a kombinovali s prírodnými materiálmi. Dizajn kuchynskej linky v provens štýle výborné sadol do interiéru drevenice a drevený strop ešte viac zdôraznil jej vidieckosť.  Všetok nábytok je navrhnutý a vyrobený na mieru.

 

Priestor obklopený prírodným materiálom  ako je drevo, kameň a použité textilné prvky vytvárajú v interiéry tejto drevenice atmosféru, ktorú v bežných interiéroch nenájdete.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Zborov

77m2

3

Štúdia

12 / 2015

Návrh interiéru drevenice Zborov

Návrh interiéru drevenice
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov