NÁVRHY KUCHÝŇ

Kuchyne patria medzi najdrahšie priestory v interiéry domu alebo bytu, a preto si zaslúžia veľkú pozornosť. Vďaka dobrému návrhu sa stane vaša kuchyňa centrom domova a nezáleží, či sa jedná o veľkometrážny rodinný dom alebo skromný jednoizbový byt v paneláku. Každý priestor sa dá pekne navrhnúť, aby splnil požiadavky klienta. Z pohľadu materiálov je z čoho vyberať a každým rokom sa kvalita a paleta materiálov zväčšuje. Tým, že máme vlastnú výrobu nábytku na mieru, tak pracujeme so všetkými u nás dostupnymi materiálmi. Klientovi vieme poradiť s výberom nábytkových dosiek, pracovných dosiek a iného vybavenia do kuchyne z pohľadu praktickosti aj rozpočtu. Od návrhu cez výrobu stojí pri vašom nábytku dizajnér a dohliada na kvalitu kuchynskej linky. Idete zariaďovať kuchyňu? Pozrite si náš príspevok: Dizajn nábytku do rodinného domu.

Biela lesklá kuchyňa s ostrovom

Moderná biela kuchyňa

Biela kuchynská linka s betónovou zástenou

Kombinácia čiernej kuchyne s drevom

Kuchyňa drevo čierna

Čierna kuchyňa s drevom

Čierna farba na kuchynskej linke, spotrebičoch, madlách a iných prvkoch dodáva priestoru modernejší a elegantnejší vzhľad. Drevo je prírodný materiál, ktorý svojou krásou veľmi príjemne pôsobí na naše zmysly. Táto kombinácia kontrastnej čiernej a dreva dodáva kuchyni výnimočný vzhľad a vytvára príjemnú a teplú atmosféru. Pri kombinácii dreva s čiernou na kuchynskej linke alebo inom nábytku v interiéri je dôležité zvoliť vhodný odtieň dreva. Svetlé odtiene dodávajú priestoru ľahkosť, jednoduchosť a väčší kontrast. Tmavšie odtiene dreva v kombinácií s čiernou vytvárajú luxusný a elegantný vzhľad. Dôležité je aby zvolený odtieň dreva a čiernej pekne spolu ladili s dizajnom ostatných miestnosti alebo časťami interiéru.

Kombinácia čiernej kuchyne s drevom v interiéry chaty

Kuchyňa drevo čierna a kompaktná pracovná doska

Bielo čierna kuchyňa

Matná bielo čierna kuchyňa

Bielo čierna kuchyňa

Biela a čierna sú obľúbené farby na kuchynskej linke, pretože sú nadčasové a elegantné. Biela kuchyňa vyžaruje čistý a moderný vzhľad, zatiaľ čo čierna kuchyňa dodáva dramatickejší a sofistikovanejší nádych. Ako interiérový dizajnér vždy hľadám spôsoby, ako vytvoriť ucelený a štýlový interiér a bielo čierna kuchyňa je nadčasovou voľbou, ktorá dodá každému interiéru eleganciu. Pri plánovaní kuchynskej linky venujte pozornosť detailom, vďaka ktorým môžete vytvoriť ucelenú a štýlovú kuchynskú linku, ktorá odráža váš osobný vkus a štýl. Bielo čierna kuchyňa svojim čistým a moderným vzhľadom nikdy nevyjde z módy.

Bielo čierna kuchyňa

Matná bielo čierna kuchyňa

Návrh bielej luxusnej kuchyne

Moderná kuchyňa

Každá moderná kuchyňa musí byť navrhnutá na mieru, aby využila potenciál priestoru. S kuchynskou linkou budete žiť najbližších 20 až 30 rokov, preto sa treba dobre rozhodnúť. Farebnosť a materiály kuchyne by mali ladiť so zvyškom moderného interiéru, hlavne s dennou časťou, ktorá sa v súčasnosti navrhuje ako otvorený priestor.

Návrh luxusnej kuchyne v Žiline

Návrh luxusnej kuchyne v Žiline

Návrh interiéru bielej kuchyne

Návrh luxusnej bielej kuchyne

Návrh interiéru bielej kuchyne

Návrh luxusnej kuchyne

Návrh luxusnej kuchyne

Návrh luxusnej kuchyne

Návrh kuchyne v malom byte v Čadci

Rohová kuchynská linka

Rohová kuchynská linka je najčastejším riešením v malých bytových priestoroch. Táto malá sivá kuchyňa je praktickou ukážkou, ako sa aj v malom priestore dá vďaka výrobe nábytku na mieru využiť malý priestor. Moderná kuchyňa s čistými líniami, do ktorej sa zmestili všetky spotrebiče. Pracovná doska je menšia, ale obohatili sme ju o malý odkladací pult pod oknom, ktorý zvýšil kapacitu úložného priestoru. Za mňa, ako dizajnéra je táto kuchyňa pre dvojizbový byt pre dvoch dospelých ľudí výborné riešenie.

Návrh kuchyne v decentnej sivej s drevom

Návrh kuchyne v Čadci

Návrh kuchyne v Bratislave

Kuchyňa do U

Táto kuchynská linka v panelákovom byte bola navrhnutá do tvaru U, aby sme maximálne využili priestor. Biela lesklá kuchyňa v kombinácii drevodekoru (dub halifax tabakový) a dosiek so svetlým betónovým vzhľadom použitých na zástene. Kuchynská linka na mieru Vám umožní prispôsobiť si nábytok podľa vašich potrieb, ako sme to spravili aj v tomto prípade, kde sme do nábytku ukryli práčku so sušičkou a odkladací priestor na prádlo. Nikto ani len netuší, že aj tento spotrebič je súčasťou kuchynskej linky.

Návrh kuchyne v Petržalke

Návrh bielej lesklej kuchyne

Návrh kuchyne biely lesk a drevo

ĎALŠÍ PROJEKT

Návrh obývačky

ZOBRAZIŤ PROJEKT