KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Interiérový dizajn Staškov

Klient nás oslovil s požiadavkou, aby sme mu navrhli prepojený interiér kuchyne a obývačky v rodinnom dome. Išlo o novostavbu a daný priestor bol už v stave holobytu s hotovou podlahou, omietkami, rozvodmi, sadrokartónom..., s ktorými sme nemohli hýbať. Našťastie v tomto prípade nebol dôvod na výrazne stavebné úpravy. Interiér bol nachystaný na sťahovanie nábytku, s ktorým sme domácim mali pomôcť, vzhľadom na to, že išlo o väčšiu investíciu a chceli sa vyhnúť chybám pri zariaďovaní.

 

Jednotný prepojený vzhľad  interiéru kuchyne s obývačkou vytvoril nábytok vyrobený na mieru a  farebné  a materiálové rozloženie.

Celková farebnosť interiéru  je navrhnutá  v hnedých zemitých farbách a bielej, ktorú oživuje  lososový odtieň a dáva výraz celému interiéru kuchyne a obývačky.

 

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Staškov

45m2

2

Štúdia

07/ 2015

Interiérový dizajn rodinného domu Staškov II

Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov