KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Tento projekt bol rekonštrukciou dvojpodlažného rodinného domu v radovej zástavbe vo Veľkom Krtíši. Interiér sme navrhli v zemitých farbách, na nábytok, podlahu a dvere sme navrhli prírodnú dýhu, ktorá sa objavuje v celom interiéry domu. Drevo je nadčasový materiál, ktorý sa nikdy nestane fádnym alebo dokonca staromódnym materiálom. Drevo v interiéry dodá pocitové teplo a útulnosť modernému interiéru a dá sa kombinovať s rôznymi materiálmi. Tento dom ponúkal slušný priestor pre návrh vzdušného interiéru. Otvorenú dennú zónu s kuchyňou a obývačkou, kúpeľňu so sprchovým kútom, predsieň a technickým zázemím na prvom podlaží, spálňa s dvoma izbami a kúpeľňou na druhom podlaží.

 

V tomto projekte sme navrhovali prepojený interiér kuchyne s jedálňou a obývačkou, 2 kúpeľne a wc, vstup, spálňu s celkovou rozlohou 83m2.

 

 

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Veľký Krtíš

83m2

7

Štúdia

01 / 2016

Interiérový dizajn Veľký Krtíš

Interiérový design Veľký Krtíš
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov