KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

Interiérový design

Interierový dizajn

Rodinné domy a komerčné priestory

V sekcii "Interiérový dizajn" nájdete projekty interiérov rodinných domov a komerčných priestorov. Ak sa chystáte stavať dom alebo plánujete rekonštrukciu interiéru rodinného domu, plánujete otvoriť nejakú prevádzku a potrebujete k tomu oko profesionála, pozrite si naše návrhy a nechajte sa inšpirovať. Vieme vám ponúknuť kompletne služby v rámci interiérového dizajnu od návrhu po jeho realizáciu, presne podľa návrhu. Poradíme vám v oblasti farieb, materiálov, osvetlenia. Vylepšíme dispozíciu priestoru ak to zlepší celkovú funkčnosť bývania.

 

Ak neviete, kedy osloviť interiérového dizajnéra, urobte tak ešte skôr ako budete mať miestnosti v stave holobytu a sťahovania nábytku. Ideálne, keď máte projekt domu len na papieri.

Vtedy sa dá bezbolestne v interiéry pracovať s deliacimi priečkami, dajú sa posunúť dvere pre lepšie riešenie dispozície miestnosti... Interiér budete mať vymyslený ešte skôr ako sa pustíte do stavby, čo pomôže nielen vám, ale aj samotným realizátorom a vyhnete sa tak množstvu otáznikov a chýb.

 

Ako vybrať interiérového dizajnéra ? Pozrite si portfólio - návrhy interiérov. Ak vás osloví jeho práca je to prvý krok k správnej voľbe.

Interiérový dizajn Martine

Návrh interiéru rodinného domu v Martine

V novostavbe rodinného domu sme navrhovali otvorený priestor obývačky a kuchyne s jedálňou. Priestor pôsobil vzdušne vďaka vysokému stropu a  veľkým oknám, ktoré dodávali interiéru veľa svetla  a prepájali ho s exteriérom.

Interiérový návrh chata Vrátna

Návrh interiéru chaty vo Vrátnej

Klient nás oslovil s požiadavkou aby sme mu vytvorili návrh interiéru chaty. Chata sa nachádza v krásnej Terchovskej prírode pri známom lyžiarskom stredisku. Okolie ponúka celoročné turistické a športové vyžitie. Klient mal jasnú predstavu o interiéri chaty.

Interiérový design vily v Žiline

Interiérový dizajn vily Žilina

Tento projekt novostavby prišiel v podobe plánov v dostatočnom časovom predstihu. Dispozícia domu bola navrhnutá v moderných a nadčasových líniach, preto projekt nepotreboval skoro žiadne zmeny v deliacich priečkach.

Interiérový design Veľký Krtíš

Interiérový dizajn Veľký Krtíš

Tento projekt bol rekonštrukciou dvojpodlažného rodinného domu v radovej zástavbe vo Veľkom Krtíši. Interiér sme navrhli v zemitých farbách, na nábytok, podlahu a dvere sme navrhli prírodnú dýhu, ktorá sa objavuje v celom interiéry domu.

Interiérový dizajn Žilina - Vlčince

Interiérový dizajn Žilina - Vlčince

Tento projekt sme začali navrhovať ešte skôr ako sa začalo stavať. Išlo o developerský projekt rodinných domov v radovej zástavbe, ktorého dispozícia nebola veľmi dobre riešená a nespĺňala požiadavky klienta. Tento rodinný dom bol dvojpodlažný vsadený do svahu.

Návrh interiéru drevenice

Návrh interiéru drevenice - Zborov

Zmyslom tohto interiéru je odlíšiť sa od dnešných moderných a  jednotvárnych priestorov, preto ho treba zariadiť inak - tradične. V tomto projekte sme navrhovali otvorený priestor obývačky s jedálňou, kuchyňu a predsieň.

Interiérový dizajn Žilina-Rosina II

Interiérový dizajn Žilina - Rosina II

Otvorený priestor kuchyne a obývačky sme navrhli ako jeden celok vďaka nábytku na mieru a použitých materiálov. Minimalistická sivobiela farebnosť, používanie lesklých a matných materiálov dodávajú interiéru cool vzhľad.

Interiérový dizajn Žilina-Rosina I

Interiérový dizajn Žilina - Rosina I

V tomto projekte sme navrhovali prepojený interiér kuchyne s obývačkou s rozlohou 58m2. Veľkolepý priestor pôsobí vzdušne a spĺňa všetky funkčné požiadavky. Minimalistická farebnosť interiéru ponúka obyvateľom ich vlastné farebné doladenie interiéru doplnkami.

Interiérovy design Staškov

Interiérový dizajn Staškov

Tento interiér bol navrhnutý do novostavby rodinného domu. Celková farebnosť interiéru bola navrhnutá v neutrálnych, nadčasových  farebných odtieňoch bielej, sivej a hnedej, ktoré sú sprevádzané kontrastnými antracitovými prvkami.

Interiérový design Staškov pri Čadci II

Interiérový dizajn Staškov I

Klient nás oslovil s požiadavkou, aby sme mu navrhli prepojený interiér kuchyne a obývačky v rodinnom dome. Išlo o novostavbu a daný priestor bol už v stave holobytu s hotovou podlahou, omietkami, rozvodmi, sadrokartónom..., s ktorými sme nemohli hýbať.

Interiérový design zubnej ambulancie

Interiérový dizajn zubnej ambulancie Rajec

Klient nás oslovil aby sme mu vypracovali návrh zubnej ambulancie. Bol to pre nás prvý projekt v tejto sfére, kde sme úzko komunikovali s klientom o fungovaní zubára v ambulancii. Interiér ponúkal len skromných 26m2 priestoru, preto sme ho museli racionálne rozložiť.

Návrh interiéru Čadca

Návrh interiéru Čadca

Klient nás oslovil s požiadavkou či by sme mu navrhli kuchyňu s jedálňou. Išlo o malý priestor, kde aj predtým bola tá istá miestnosť, ale tým, že majitelia rekonštruovali interiér domu chceli to najskôr vidieť než sa pustia do výroby nábytku.

Interiérový design Čierne pri Čadci

Interiérový dizajn Čierne

Zákazník nás oslovil s požiadavkou, aby sme mu navrhli interiér prepojených miestnosti obývačky a kuchyne, kúpeľňu. V tejto novostavbe bola hlavná dispozícia interiéru už vopred určená, kde sme mohli hýbať len s usporiadaním nábytku do jednotného a funkčného celku.

Návrh interiéru kancelárie Žilina

Návrh interiéru kancelárie Žilina

Návrh realitnej kancelárie sme riešili štýlom open-space, kde sme z celkom malého priestoru získali vzdušnú a presvetlenú miestnosť. Pre vyššie nároky na interiér z pohľadu opotrebenia sme navrhli na podlahu veľko-formátový gres a kvalitný kancelársky nábytok.

Návrh interiéru drevenice Oščadnica

Návrh interiéru drevenice v Oščadnici

Návrh interiéru drevenice bol atypický a zaujímavý projekt, klient nás oslovil s požiadavkou o zariadenie interiéru drevenice hlavných priestorov ako je kuchyňa, obývačka a vínna pivnica. Išlo o víkendovú chatu, ktorá sa mala líšiť od každodenného bývania.

Interiérový design baru

Interiérový dizajn koktejl baru

Predošlý dizajn baru bol dosť neatraktívny materiálovo aj farebne, priestor bol dosť tmavý a svojim imidžom skôr odstrašoval hostí ako by ich pozýval dnu. Noví majitelia sa rozhodli zmeniť celý imidž svojmu koktail baru, a preto oslovili nás.

Interiérový design Partizánske

Interiérový dizajn rodinný dom Partizánske

Požiadavky na interiérový návrh kuchyne a obývačky boli od investora zadefinované presne. Interiér ma pôsobiť vzdušne, útulne a teplo. Pre splnenie týchto požiadavok sme volili hnedo-žltú farebnú kombináciu.

Interiérový dizajn vily v Považskej Bystrici

Interiérový dizajn vily Považská Bystrica

Krásny projekt  interiéru domu posadený v krásnom prostredí na kopci pri lese ponúka nevšedné bývanie. S klientom sme hneď našli spoločnú reč v dizajne a v použití prírodných materiáloch ako je kameň a drevo, ktoré sme navrhli v každej miestnosti.

Interiérový design Žiar nad Hronom

Návrh interiéru Žiar nad Hronom

Moderný rodinný dom si vyžadoval nadčasový návrh interiéru. Klient nás oslovil o návrh interiéru celého domu. Priestory boli veľké a svetlé, klient sa ozval ešte v predstihu, keď stavba bola len v hrubom stave a neboli hotové žiadne inštalácie.

Návrh interiéru Vysoká nad Kysucou

Návrh interiéru Vysoká nad Kysucou

Klient nás zavolal s prosbou aby sme mu pomohli s návrhom interiéru nadstavby rodinného domu. Priečky bytu boli dane, preto sme sa držali stien, ktoré sa nemenili. V návrhu sme riešili priestory obývačky a kuchyne, chodbu, ktorá spájala všetky obytné priestory a kúpeľňa.

Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov