KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Panorama Living je projekt  troch 4-bytových objektov  s krásnym výhľadom v obci Hôrky pri Žiline. Developér nás oslovil aby sme mu navrhli interiér a pomohli mu vyriešiť dispozície bytov. Vďaka návrhu vedel presne ako má viesť elektriku, kde bude osvetlenie, kde umiestniť vodu a odpady, tak aby si klient len zariadil byt a mohol sa nasťahovať bez zbytočných stavebných úprav, ktoré sú bežné pri nepodarených novostavbách.  Tento 5izbový byt  sme farebne ladili  v tmavých a svetlých kontrastoch v neutrálnych farbách. Takáto farebnosť je príznačná hlavne pre mladých ľudí v produktívnom veku. Navrhnutý nábytok na mieru sa samozrejme dá pre jednotlivých klientov farebne pozmeniť výberom iných materiálov a interiér tak nadobudne nový vzhľad bez toho aby sa muselo niečo búrať.

Zariadenie bytu je kombinácia nábytku na mieru s nábytkovými prvkami od rôznych značiek.

 

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Žilina - Hôrky

120m2

9

Štúdia

02 / 2016

Bytový dizajn Žilina - Hôrky I

Bytový dizajn Žilina
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov