KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Klient nás oslovil s požiadavkou či by sme mu navrhli kuchyňu s jedálňou. Išlo o malý priestor, kde aj predtým bola tá istá miestnosť, ale tým, že majitelia rekonštruovali interiér domu chceli to najskôr vidieť než sa pustia do výroby nábytku. Pri rekonštrukciách sú limitom vždy rozvody, ktoré sa niekedy dajú alebo nedajú posúvať. Priestor bol už v stave holobytu, do ktorého  bolo treba už len namontovať nábytok. Takto pripravený interiér je niekedy pre dizajnéra obmedzujúci a musí sa viac prispôsobovať interiéru ako by sa mal interiér prispôsobiť predstavám dizajnéra.  Aj napriek tomu  bol interiér celkom dobre nachystaný, takže nebol žiaden problém pri jeho navrhovaní. Nábytok na mieru vám umožní maximálne využitie celého priestoru podľa vašich predstáv.

 

 

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Čadca

20m2

1

Štúdia

02/ 2012

Návrh interiéru Čadca

Návrh interiéru Čadca
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov