KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Najnovšie návrhy interiérov

 

 

Návrh realitnej kancelárie sme riešili štýlom open-space, kde sme z celkom malého priestoru získali vzdušnú a presvetlenú miestnosť. Pre vyššie nároky na interiér z pohľadu opotrebenia sme navrhli na podlahu veľko-formátový gres a kvalitný kancelársky nábytok. Atypické kusy nábytku ako je recepcia a deliace živé steny s policami boli vyrobené na mieru.

 

Realitná kancelária mala mať svoj osobitý charakter a odlišovať sa od konkurencie, preto sme navrhli výraznú a sviežu oranžovo-čiernu kombináciu s príjemnými svetlými odtieňmi béžovej, sivej a bielej. Zasadačka aj kancelária pre šéfa je navrhnutá v rovnakej farebnosti, aj keď sú priestory od seba oddelené.

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Žilina

102 m2

3

Štúdia

02 / 2011

Návrh interiéru realitnej kancelárie v Žiline

Návrh interiéru kancelárie v Žiline
Interiérový dizajne Martin Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru Turzovka

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

a: Belopotockého 6, 811 05 Bratislava

e: dizajne@gmail.com

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2020 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov